Źródła 1143 Wyświetleń

  • Zobacz trailer
  • player
Tenet 2020

Tenet 2020 Cały Film

Aug. 22, 2020UK150 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
3 1 głos

Streszczenie

Gdzie obejrzeć cały film Tenet online?

Ostatnie kilka miesięcy jest bardzo ciężkie dla kinematografii. Szerząca się pandemia koronawirusa namieszała bardzo w tej branży, przez co kilkanaście dużych produkcji zostało przełożonych na następny rok. W tym bardzo wyczekiwana Obecność 3. Jednak my tutaj nie o tym, co zostało przeniesione, zwróćmy uwagę na to, co nie zostało, czyli Tenet online. Najnowsza produkcja Christophera Nolana to bez wątpienia najbardziej wyczekiwany film tego roku. Mało brakowało, żeby też on nie został przeniesiony w kalendarzu premier. Jednak otrzymaliśmy tę ekranizację w 2020 roku. Niektórzy są zadowoleni, inni natomiast mówią, że nawet Pętla od Vegi była lepsza. Jak więc jest naprawdę?

Na Nolanie ciążył bardzo wielki kamień. Wypuszczać film w tym roku kalendarzowym, a może czekać jak wszyscy. Jednak ostatecznie wyszło na to, że Tenet lektor pl został opublikowany w kinach i przyciągnął bardzo dużo widzów. No właśnie, przyciągnął dużo osób na salę kinową, ale okazuje się, że nie w Polsce. Ze statystyk wynika, że kina odwiedziło więcej Polaków podczas premiery Pętli. Z czego to wynika? Zapewne z chęci sprawdzenia, co tam Patryk nowego zmajstrował. Jednak nie ujmuje to najnowszej produkcji Nolana. Zarobiła ona swoje i otrzymała bardzo dobre noty. Można więc uznać Tenet cały film za niezły sukces.

Sukcesy Christophera Nolana stale się powtarzają.

tenet-online-plSłusznym ruchem było pokazanie nowego filmu na wielkich ekranach kin. Jeśli jednak nie zdążyłeś oglądać Tenet online pl w kinach to nic straconego. Cały film możesz zobaczyć już teraz przez internet dzięki urządzeniu, na które właśnie patrzysz. Nieważne, czy używasz tabletu, smartfonu, czy komputera. Wystarczy dosłownie parę kliknięć i chwila czasu, aby rozpocząć seans z nowym filmem Christophera Nolana. No właśnie – chwila czasu. Czas jest czymś, co gra główną rolę w Tenet online.

Oglądając poprzednie hity Nolana, można stwierdzić, że czas jest dla niego bardzo ważnym czynnikiem. Mowa tutaj oczywiście o Incepcji, czy Interstellar, które na dobre zakorzeniły się w kulturze oraz podczas swoich premier robiły bardzo dobre wyniki. Nolan musiał wpaść na coś zupełnie nowego i świeżego, aby znów zaskoczyć widza swoim geniuszem. I stało się, mamy to. Jednak momentami wydaje się, jakby reżyser przesadził z pewnymi elementami. Film trzeba zobaczyć przynajmniej dwa razy, aby zrozumieć, co tak naprawdę stało się na ekranie. Niektóre wątki są bardzo zagmatwane, a czasu na przemyślenia nie ma, bo akcja toczy się dalej.

Tenet online pl to niezła zabawa z czasem.

Tenet cały film to 151 minut seansu, które niewielu potrafi znudzić, a jednak znalazły się takie osoby. Sęk w tym, że nudzi ich bardziej niezrozumienie kontekstu fabuły, niżeli cały film. Widać, że produkcja mogła być znacznie dłuższa, jednak nie można też widzów męczyć. Jest to 151 minut czystej akcji. Tutaj nie ma czasu na zastanowienia. Prawie jak w John Wick 3. Jeden wątek się zakończył, to parę scen później jest nam serwowany kolejny. Nie dało się więc tego wszystkiego zmieścić w mniej niż dwóch godzinach.

Bohaterowie Tenet lektor pl przemieszczają się po świecie z zabójczą prędkością. Raz są w Indiach, innym razem w Estonii, a parę scen później możemy ich oglądać na Ukrainie. Tylko pozazdrościć takich przywilejów w dobie COVID-19. Wydaje się, że widz ma do wyboru dwie drogi. Jedna to oglądanie filmu i myślenie nad każdą sceną, a inna to po prostu dobra zabawa z szybką akcją. Produkcję przecież zawsze można zobaczyć jeszcze raz, niekoniecznie w kinie, a ze swojego domu. Wiele elementów potrafi umknąć podczas pierwszej sesji oglądania, dlatego film po prostu trzeba oglądać przynajmniej dwa razy.

Oglądaj już teraz Tenet lektor pl lub wybierz wersję z napisami.

Akcja jednak czasami odchodzi na drugie miejsce, a za nią dostajemy potężne łamigłówki. Nie tylko łamigłówki dla bohaterów Tenet online, ale też dla nas samych. To widzowie muszątenet-cały-film zastanawiać się nad przebiegiem akcji, która jest niezwykle szybka. I tym sposobem dochodzimy do kwestii czasu w filmie, który wydaje się być bardzo zagmatwany. Mamy tam bardzo dziwne i różnego rodzaju przeskoki w czasie. Tyczy się to nie tylko czasu, ale też poprzednio wymienianych miejsc akcji. Jednak widzowie zostali przygotowani na zabawę z czasem Christophera Nolana poprzez oglądanie jego poprzednich produkcji.

Jeśli jednak nie wiesz jakie podejście do czasu ma Nolan, to przed seansem z Tenet cały film poleca się zobaczyć jego poprzednie produkcje. Są one równie ciekawe, jak ta najnowsza, a do tego posiadają bardzo gwiazdorską obsadę. Z pewnością przypadną do gustu większości ludzi. Tenet online pl jednak potrafi zaintrygować i to jest najważniejsze. Nie jest kolejną sztampową produkcją dla mas, ale czymś, nad czym warto się zastanowić i rozłożyć na czynniki pierwsze.

Tenet 2020
Tenet 2020
Tenet 2020
Tenet 2020
Tenet 2020
Tenet 2020
Tenet 2020
Tenet 2020
Tenet 2020
Tenet 2020
Oryginalny tytuł Tenet
Ocena IMDb 7.8 146,227 głosów
Ocena TMDb 7.5 2,273 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Joker 2019
Pętla 2020
2067
Sposób na świętego
Mulan 2020
Hard Kill
Greenland
Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie
Ava
Sala samobójców. Hejter
Bronx
Misja Greyhound
Komentarze (23)
Zaloguj się, aby zamieścić swój komentarz w serwisie.
Wczytaj więcej... (11)
×
Miłego seansu!